آخرین خبرها

برگزاری رقابتی جهانی در گردشگری

سازمان جهانی گردشگری و شرکت Globalia از برگزاری نخستین و بزرگترین رقابت جهانی گردشگری خبر دادند.

به گزارش ایسنا، سازمان جهانی گردشگری اعلام کرد؛ «UNWTO در همکاری با Globalia، گروه گردشگری پیشرو در اسپانیا و آمریکای لاتین، نخستین مسابقه در بخش گردشگری را برگزار می‌کنند. این مسابقه اولین و بزرگترین ابتکار در بخش گردشگری در جهان برای شناسایی شرکت‌های جدید است که به تحول در بخش گردشگری منجر خواهد شد.

گردشگری جهانی موضوع مهمی است و هر کدام از ایده‌های نوآورانه می‌توانند انقلابی در گردشگری و لذت بردن از سفر ایجاد کنند. این ابتکار در بخش گردشگری به ۱۶۴ کشور برای پیداکردن بهترین مسیر برای جذب گردشگر ابلاغ شده است. هدف از این برنامه، انتخاب بهترین و مخرب‌ترین روش‌ها در بخش گردشگری است.

سازمان جهانی جهانگردی

به اعتقاد سازمان جهانی جهانگردی،   نوآوری و سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری به خودی خود هدف نیست، بلکه ایجاد شغل و فرصت‌ها در بهبود مدیریت گردشگری و به حداکثر رساندن اثربخشی گردشگری پایدار است که اهمیت دارد.

برندگان این مسابقه فرصت خواهند داشت با شرکت Globalia و سازمان جهانی گردشگری تبادل اطلاعات داشته باشند.

برای شرکت در این رقابت جهانی، باید مدل‌های کسب و کار در چهار حوزه اصلی آینده سفر، تجربه گردشگری، اثرات زیست محیطی و توسعه جامعه ارائه شوند.

پروژه‌های ارائه شده براساس پنج معیار منحصر به فرد بودن و کارآیی راه‌حل، تاثیر بالقوه، مدل کسب وکار، مقیاس‌پذیری و مشخصات تیم ارزیابی می‌شوند. هیأت داوران ورودی‌ها را ارزیابی خواهد کرد و بهترین پروژه‌ها برای راه یافتن به مرحله نیمه‌نهایی در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ اعلام خواهد شد.

برندگان این مسابقه فرصت حضور در شرکت‌های پیشرو در بخش گردشگری را خواهند داشت.

اطلاعات بیشتر این مسابقه در وب سایت www.tourismstartups.org ارائه شده که از تاریخ ۲۶ ژوئن تا سوم سپتامبر ۲۰۱۸ قابل دسترسی است.»

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*