آخرین خبرها

بایگانی نویسنده: admin

دانشجویان فعال در برگزاری همایش‌های گردشگری تقدیر می‌شوند

مراسم گرامی‌داشت روز جهانی گردشگری ۲۴ آبان ماه در محل سالن اجتماعات پردیس خودگردان تحصیلات تکمیلی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌گردد. به گزارش ایسنا، مراسم روز جهانی گردشگری امسال نیز با حضور استادان، پژوهشگران و دانشجویان رشته جهانگردی برگزار می‌گردد. در این مراسم علاوه بر سخنرانی دکتر اسماعیل کهرم و دکتر فاطمه یاوری گهر و دکتر رهنمائی در زمینه گردشگری ... ادامه مطلب »

لوح های آماده دانشجویان

pay_attention_sign

  راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی محمد شیری آرزو آزادی سید زهرا میرانی محمد منادی نیلوفر اعلمی فریمان مهشید ناسوتی محدثه سعیدی حسن محسنی مدیریت فنی دفاتر مسافرتی محمد شیری محدثه سعیدی زکیه بهزاد رضایی سعید هاشمی مریم عباسیان معصومه کیانی بار فروش سید محبوبه ناصر نژاد یاسمن حاجی صادق نژاد راضیه هادی پور دیو کلایی عاصم حق شناس سحر نفیسی ادامه مطلب »

۴۰ میلیون گردشگر به بریتانیا سفر می‌کنند.

پیش‌بینی می‌شود صنعت گردشگری بریتانیا با ادامه روند موفق خود، در سال ۲۰۱۷ میزبان رکورد ۴۰ میلیون گردشگر خارجی باشد. به گزارش ایسنا به نقل از بی‌بی‌سی، کمپانی گردشگری «VisitBritain» پیش‌بینی کرد شمار گردشگران بین‌المللی در بریتانیا تا پایان سال ۲۰۱۷ با ۶ درصد رشد به رکورد ۳۹.۷ میلیون  نفر می‌رسد و میزان هزینه‌کرد آنها نیز با ۱۴ درصد افزایش به ۲۵.۷ ... ادامه مطلب »

پرنده‌نگری برای کودکان روشندل

کارگاه پرونده‌نگری برای کودکان روشندل همزمان با روز عصای سفید در سعدآباد برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، خانه طبیعت‌گردی ایران کارگاه آموزشی ویژه کودکان روشندل با نگاهی ویژه به موضوع پرندگان و پرنده‌نگری در روز جمعه ۲۱ مهرماه در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد تهران برگزار می‌کند. این برنامه که به مناسبت گرامیداشت روز عصای سفید اجرا می‌شود، در راستای اهداف ... ادامه مطلب »

قابل توجه متقاضیان دوره کارشناسی

23_17_635469412581089297-300x200

موسسه آوا پارسه در مقطع کارشناسی مدیریت هتلداری و مدیریت جهانگردی بدون کنکور با مدرک وزارت علوم دانشجو می پذیرد. خواهشمند است جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۲۹۴۴۲۴-۰۱۱ تماس حاصل فرمائید. جهانگردی و هتلداری آوا پارسه ادامه مطلب »

ترفند “تبلیغات ویروسی” برای جذب گردشگر به کشور

«ایرانیان مقیم خارج در صورت ترغیب و جذب گردشگران برای سفر به ایران، مشوق‌هایی دریافت می‌کنند.» «توراپراتورهای مجازی» طرح تازه محمد محب خدایی است که در جریان آن قرار است از ایرانی‌های مقیم خارج که جمعیت آنها حدود ۵ میلیون نفر شناسایی شده، برای جذب گردشگر  به کشور کمک گرفته شود. معاون گردشگری در توضیح جزییات این طرح به ایسنا، گفت: درحال حاضر ... ادامه مطلب »

کودکانی که حافظ منابع طبیعی و میراثی می‌شوند

یک فعال گردشگری طبیعی و میراثی کودک گفت: آموزش در دل طبیعت و آثار تاریخی و به طور کل گردشگری برای کودک موجب شناخت و ایجاد خلاقیت در کودکان می‌شود و این نسل در آینده خود از حافظان میراث طبیعی و فرهنگی خواهند بود. مریم قیامی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: اگر از زمان کودکی برای ... ادامه مطلب »